Soorten behandelingen:
Spa Manicure
Een verzorgende manicure voor de handen en nagels op basis van een heerlijk geurend handbadje, verzorging van de nagelriemen, het vijlen van de nagels in model en een heerlijke ontspannende handmassage.
Duur van de behandeling: 30 minuten voor € 27.95
Spa Manicure Luxe
Een verzorgende en ontspannen manicure voor de handen en nagels op basis van een heerlijk geurend handbadje, verzorging van de nagelriemen, het vijlen van de nagels in model en een heerlijk ontspannende handmassage en vervolgens worden u nagels mooi gelakt met een longlasting nagellak.
Duur van de behandeling: 45 minuten voor € 39.95 ( Gellak +/+ € 12.50)
Spa Manicure Deluxe
Een compleet verzorgende en ontspannen manicure behandeling voor de handen en nagels. Een heerlijk geurend handbadje, verzorging van de nagelriemen, het vijlen van de nagels in model , een verzorgde scrub massage voor zowel de handen, armen en vingers, een masker voor de handen, vingers en armen en vervolgens worden de nagels mooi gelakt met een longlasting nagellak in kleur naar wens.
Deze behandeling duurt: 60 minuten voor € 54.95 (Gellak +/+ € 12.50)
Uiteraard is het mogelijk om een heerlijke manicure te combineren met een van onze andere behandelingen.